Menu
Nyheder 20. august kl. 12:33
FCK Camp i HVB Både for drenge og piger

HVB - Facebook

Kampe i klubben
September 2017
23.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Jyderup BK
Himmelev Idrætspark
23.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 3
SuRi Park
RB 1906
SuRi Park
23.
lørdag
10.18
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 12
Lillevang Idrætscenter
KFUM BK, Roskilde (2)
Lillevang Idrætscenter
23.
lørdag
10.18
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
10.36
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 2
SuRi Park
Greve Fodbold (2)
SuRi Park
23.
lørdag
10.54
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 5
Greve Idræts Center
Greve Fodbold (1)
Greve Idræts Center
23.
lørdag
10.54
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 13
Lillevang Idrætscenter
FHF (1)
Lillevang Idrætscenter
23.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (03) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Raklev GI
Himmelev Idrætspark
23.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
KFUM BK, Roskilde
Himmelev Idrætspark
23.
lørdag
11.12
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. september • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
23.
lørdag
11.12
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 7
Solrød Idrætscenter
FC Lejre
Solrød Idrætscenter
23.
lørdag
11.48
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 2
SuRi Park
Jyllinge FC
SuRi Park
23.
lørdag
12.06
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. september • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Vallensbæk IF
Himmelev Idrætspark
23.
lørdag
12.06
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 7
Solrød Idrætscenter
Solrød FC
Solrød Idrætscenter
23.
lørdag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 12
Lillevang Idrætscenter
FHF (2)
Lillevang Idrætscenter
23.
lørdag
12.24
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Hvalsø IF
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
12.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (01) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Fc Hornsherred
Himmelev Idrætspark
23.
lørdag
12.42
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 5
Greve Idræts Center
Taastrup FC (2)
Greve Idræts Center
23.
lørdag
12.42
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 13
Lillevang Idrætscenter
Hundige BK (2)
Lillevang Idrætscenter
23.
lørdag
14.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 6
Himmelev Idrætspark
Barberen FF
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Vallensbæk IF (1)
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Greve Fodbold
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Gevninge IF
Vipperødhallen
24.
søndag
10.18
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
RB 1906 (1)
Vipperødhallen
24.
søndag
10.25
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. september • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Tølløse BK
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
10.36
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 1 - 24. september • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Jægerspris IK
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
10.50
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 3, 2 baner
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
11.15
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
11.15
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 3, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Holbæk B&I
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
11.30
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Himmelev-Veddelev BK (2)
Vipperødhallen
24.
søndag
11.40
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. september • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
12.06
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 1 - 24. september • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Ringsted IF
Himmelev Idrætspark
24.
søndag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 3
Vipperødhallen
Vipperød BK (2)
Vipperødhallen
25.
mandag
18.35
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (01) Efterår • Pulje 3
Himmelev Kunstgræsbane
Jernløse/Undløse bk
Himmelev Kunstgræsbane
26.
tirsdag
17.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Glostrup
Himmelev Idrætspark
26.
tirsdag
17.45
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
BSF
Himmelev Idrætspark
26.
tirsdag
17.45
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Solrød FC
Himmelev Idrætspark
27.
onsdag
19.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 2
Himmelev Kunstgræsbane
BK Friheden
Himmelev Kunstgræsbane

DBU Nyheder

DBU Sjælland