Menu

Bestyrelsen

Formand / Forretningsfører
profilepic
Carsten Reinholdt
Inspektør
profilepic
Knud Teilmann
Sportslig ansvarlig
profilepic
Jacob Gaxe Gregersen
Sponsoransvarlig
profilepic
Carsten Strack Madsen
Suppleant
ingen img
Jørgen Aufeldt
Nyheder 22. januar kl. 07:20
HVB er med i FCKs TopCenter på Peter Bangsvej

HVB - Facebook

Kampe i klubben
Januar 2018
27.
lørdag
09.36
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge B (09) Futsal 3 .runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK (1)
Herfølge Hallen
27.
lørdag
10.10
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Himmelev Idrætspark
Fremad Valby
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
10.48
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge B (09) Futsal 3 .runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Greve Fodbold (1)
Herfølge Hallen
27.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge B (09) Futsal 3 .runde • Pulje 5
Herfølge Hallen
Højby IF
Herfølge Hallen
27.
lørdag
12.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge B (09) Futsal 3 .runde • Pulje 5
Herfølge Hallen
Herfølge BK (2)
Herfølge Hallen
28.
søndag
09.18
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 4
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
søndag
09.36
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 3
Trælleruphallen
RB 1906
Trælleruphallen
28.
søndag
09.54
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 3
Trælleruphallen
Gevninge IF (1)
Trælleruphallen
28.
søndag
09.54
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 9
Mangler arrangør
KFUM BK, Roskilde
Mangler arrangør
28.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 11
Espelunden Kunstgræs
Glostrup
Espelunden Kunstgræs
28.
søndag
10.12
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 4
Gladsaxe stadion Kunstgræs
BSF (1)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
28.
søndag
11.06
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Farum BK
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
28.
søndag
11.12
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 11
Espelunden Kunstgræs
Vestia
Espelunden Kunstgræs
28.
søndag
11.24
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
RB 1906
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

DBU Nyheder

DBU Sjælland